Piąty stopień: Marvel Previews#79

Ta publikacja jest złożona pod:

Najważniejsze informacje o stronie głównej,
Wiadomości branżowe

Josh Crawley

Dark Tower: The Gunslinger #1
Sean Phillips integrujący elementy stylu Jae Lee, zabarwione przez Richarda Isanove’a? Żartujesz mi, jeśli nie wierzysz, że to niesamowite! Dogodnie, Dark Tower: Born Gunslinger wkrótce wychodzi w miękkiej osłonie.

Galacta: Dziecko Galactus #1
Muszę przyznać, że to okładka Adama Warrena przykuła moją uwagę, jednak wtedy widziałem sztukę Hectora Sevilla Lujan! Być może pamiętasz jego pracę z niesamowicie rysowanej serii Lullaby sprzed lat. Ponadto, dla niektórych z Warrena dużo zabawnego pisania, sprawdź wzmocnione tomy 1, tom 2, tom 3, tom 4 i/lub tom 5. Jeśli nie zależisz od mojego osądu, istnieje niski Koszt też jeden strzał.

Iron Man: Cut Extremis Reżyser
Jako ćpun procesowy są one idealne w mojej alei. Jeśli nie jesteś jednak – lub jesteś tak niecierpliwy, jak tylko mogę – sprawdź trudną osłonę Iron Guy Extremis!

X-Men Origins: Emma Frost #1
Kolory na tej okładce są niesamowite, jednak jestem nawet o wiele bardziej jazzowy, aby zrozumieć, że Karl Moline rysuje wnętrza! Wiele osób najprawdopodobniej uznaje jego pracę od Fray, a także Buffy Sezon 8, jednak również wykonał wyjątkową pracę na ścieżce 666!

Aby uzyskać więcej wielkości Emmy Frost, sprawdź X-Men: Firestar Digest.

Wojna secesyjna: Trudna okładka Avengers
Jestem zwabiony, aby uzyskać to dla ofiar jednorazowych wojny, a także w wojnie secesyjnej: spowiedź jednorazowa. Gdybym nie był już właścicielem Captain America Omnibus z innym materiałem, którego chciałem, na pewno go dostałbym. Planuję jednak uzyskać miękką okładkę Iron Man/Captain America.

Avengers: Premiera Red Zone Premiere Trudna okładka
Red Centric Story? Sprawdzać. Oszałamiająca grafika Olivera Coipela? Sprawdzać. Napisane przez nowego dyrektora innowacyjnego DC Entertainment? Sprawdzać. Teraz byłby doskonały czas na zdobycie Avengers: Świat zależny od Avengers: Premiera Standoff Trudne okładki, jeśli wcześniej je przekazałeś!

Marvel Adventures Black Widow & the Avengers Digest
W każdym wieku Avengers Fun z czarną wdową? Po włączeniu kilku pojedynczych problemów mogę uwierzyć w gorsze możliwości obsługi książki.

Miękka pokrywka Iron Guy Armor Wars II
Patrzyłem w przyszłość na zbiór tych historii, biorąc pod uwagę, że zacząłem czytać komiksy! Będzie wyglądać doskonale na półce z Armor Wars Prologue, a także miękkie osłony Armor Wars.

Chcesz o wiele więcej, biegając ustami? Sprawdź Twittera. Wymóg, aby mi coś powiedzieć? E -mail i publikuj informacje poniżej!

josh@westfieldcomics.com

Westfield Comics
Attn: Josh
7475 Mineral Point Rd Ste 22
Madison WI 53717
______________________
Josh Crawley jest zatrudnionym mistrzem katastrofy (niezależnie od tego, czy jest heroiczny, czy zło, aby zobaczyć) dla Westfield Comics, a nie mylą z Joshem Crawleyem, klawiaturą dla Everclear.

Leave a Reply

Your email address will not be published.