Preview Comiclist: A&A Adventures of Archer, a także Armstrong#10

Wydanie medialne – Beatdown in the Bayou! Surrealistyczne spotkanie Armstronga z Andromedą, jego dawno zaginioną żoną, staje się jeszcze dziwniejsza (jeśli to możliwe) jako legion „wzmocniony” solą do kąpieli „wzmocnionego” faceta na Florydzie, uwolnionym ogólnym chaosem! Jednak nie jest to jedyna trudność oczekująca od nieustraszonych poszukiwaczy przygód Valiant… Wrogowie z całego świata schodzą na słońcu, aby zrujnować Archer & Armstrong, kiedy i dla wszystkich! Jednak nigdy się nie bój, drogi czytelniku, w najciemniejszych godzinach wzrośnie nowy bohater – a przez Guba Guba przynosi ze sobą prorocze wizje przyszłości!

Nominowany do nagrody Harvey pisarz Rafer Roberts (Harbinger Renegades), a także nagradzany Eisner artysta Mike Norton (przebudzenie) są w jednej z lepkich okoliczności, gdy trwa „Andromeda Estranted”!

A&A: The Adventures of Archer & Armstrong #10
Napisane przez Rafer Roberts
Sztuka Mike’a Nortona z Ryanem Lee
Pokryć A autorstwa Ryana Lee (OCT162003)
Okładka B autorstwa Mike Choi (OCT162004)
Wariant okładki Douga Paskiewicza (OCT162006)
Okładka Valiant Feline Cosplay oferowana (OCT162005)
3,99 USD | 32 PG. |. T+ | W sprzedaży 7 grudnia (FOC – 11/14/16)

Udostępnij to:
Dzielić

Reddit
Świergot

LinkedIn
Tumblr

Telegram
Pinterest

Facebook
Kieszeń

WhatsApp

Lubię to:
Jak ładowanie …

Związane z

Preview Comiclist: A&A Adventures of Archer, a także wydanie Armstrong #11Media – Freaky Fracas! Obadiah Archer: wykwalifikowani strzelcy, wyszkolony wojownik i… obłąkany freak cyrkowy?! Z niezgłębionymi siłami natury Archer i Gub Gub-zarówno wielkości kufla, jak i obłąkanego klonu Armstronga-zamienili…
3 stycznia 2017in w „Komiksach”

Preview Comiclist: A&A Adventures of Archer, a także wydanie Armstrong #12Media – The Final Smackdown! Archer, a także Cross-Country Armstrong podróżują z dziwnymi, dzikimi, a także wręcz złymi, sprowadzili się do tego: ostatnie showdown z ich największymi wrogami! Jako Ivan, sowiecki naukowiec, a także cześć…
29 stycznia 2017in w „komiksach”

Valiant Celeing Grudzień 2016 Zakład Zakłych ludzi w Valiy Feakment dostarczyli Comiclist do ich zabiegów do komiksów, a także innych produktów przedstawionych w podglądach z października 2016 r., Umówionym na wysyłkę od grudnia 2016 r.
20 września 2016 r. „Komiksy”

Leave a Reply

Your email address will not be published.