Szukasz zwycięzcy? Idź na długi czas!

Przeglądanie jest włączone do kolejnej wielkiej gwiazdy przypuszczeń! Zostaliśmy uhonorowani przez Captain America, a także Iron Man. Udowodnili, że zasługują na bohaterów. Więc kto jest następny? Wymagamy gwiazdy, która jest charyzmatyczna na ekranie, a także pasuje do formy bohatera. Wspólny, który może zwiększyć trudność bycia bohaterem. Musi zdobyć publiczność fizycznością, dramatem, a także opanowaniem. Człowiek, którego szukamy, może być Longshot… jeśli ma szczęście!

Longshot został wprowadzony w zatytułowanej Six-Issue Series Ograniczona. Był to jedna z wielu ograniczonych serii, którą Marvel wydał w latach 80., aby pomóc w uzyskaniu ekspozycji wybitnych postaci lub wprowadzenia nowych tytułów jako wstępnych testów postaci. Longshot nr 1 został wydany w 1985 roku, a także odtąd jest kultem. Postać zostanie później dodana do listy X-Men, jednak nigdy nie osiągnie sukcesu głównego nurtu. Być może jest osobistym, który jest wystarczający wystarczający, aby zrobić efekt, ponieważ nie rozumiesz, co dostaniesz.

Jako członek genetycznie zmodyfikowanej rasy niewolników, Longshot jest uwięziony na Mojoworld, aby służyć tym bez spinów. Znalezienie Longshot ma nadludzkie możliwości, w tym szybkość, siłę, trwałość, a także gojenie. Jego podstawową siłą jest zdolność do modyfikacji prawdopodobieństwa lub, jak to zadzwoń na telefon… szczęście. Lider Bezpośrednich, Mojo, jest potężnym menedżerem mediów, który produkuje, a także popycha materiał do swojej rasy, a także z przyjemnością. Longshot pomaga prowadzić bunt, aby uwolnić swój lud od zarządzania bezmyślnymi, przestrzegając jego przeznaczenia.

Kopie Longshot nr 1 w ciągu ostatnich kilku lat stały wzrost, ponieważ spekulanci pytają, czy postać dostanie pracę za pośrednictwem serii, filmu lub innej. 9.8 Kopie oceniane przekroczyły próg 150 USD, a także wkrótce przejdą znak 200 USD na podstawie rutynowej. Wartość rynkowa (FMV) wynosi 170 USD, a kopie zaoferowano za 200 USD, co oznacza, że ​​powinniśmy wkrótce zobaczyć FMV. Wraz z kopiami sprzedaży bezpośredniej istnieje wariant z kija, a nawet wariant kanadyjskiego kija, który trafi na rynek sporadycznie. Miej oczy na te naprzemienne wersje na sprzedaż po dokładnie tym samym koszcie, co wersja bezpośrednia, aby uzyskać przewagę wartości, a także pomóc w wyróżnieniu kolekcji.

Rozumiemy, że Mojoworld został wspomniany w Deadpool 2, a także moim przekonaniem, że nie zmniejszasz wskazówek dla fanów bez planu lub przynajmniej chęć oceny reakcji fanów. Każdy rodzaj filmu związany z Mojo, a także Longshot Idea byłby niezwykłym kinem. Uwzględnij Spiral jako drugorzędnego złoczyńcy, a także pozwól mi zrozumieć, gdzie mogę rzucić pieniądze. Jeśli fani mają odrętwienie typowej akcji filmów Marvela, bombarduj je Moojoverse. Możesz szybko przedstawić ten pomysł w nadchodzącym filmie Dr. Strange, a także Mojo Be After Credit History, prowadząc do filmu Solo Longshot. Bam!

Czy poszedłbyś zobaczyć film Longshot? Czy MCU wymaga trochę mojo? Zmniejsz swoje komentarze, a także dołącz do spekulacji!

Jeszcze nie jest subskrybentem GoCollect? Subskrybuj już dziś, aby uzyskać dostęp do przewodnika kosztów komiksów!

Udostępnij to:
Dzielić

Reddit
Świergot

LinkedIn
Tumblr

Telegram
Pinterest

Facebook
Kieszeń

WhatsApp

Lubię to:
Jak ładowanie …

Związane z

Potrzebujesz trochę mojo? Zdobądź długi czas! Och radość z ograniczonej serii. Czas na wypróbowanie nowych postaci, fabuły, a także oczywiście … sprawdź trochę sprzedaży. Lata osiemdziesiąte, a także na początku lat 90. XX wieku, były czasem świetności ograniczonej serii, od Wojny Trick po Nomad – całkiem wiele widzieliśmy. Jeden z znacznie lepszych połowy lat 80.…
15 czerwca 2018in w „Komiksach”

Ann Nocenti powraca do swoich kultowych dzieł w X-Men Legends #3ann Noceni, połączy siły z artystą Javierem Piną w X-Men Legends #3, w sprzedaży w lipcu w lipcu. Komunikat prasowy następuje: wydanie medialne-to szczęśliwy dzień, aby być fanem X-Men! Długoletni redaktor X-Men, a także przełomowy pisarz Ann Nocenti powróci do franczyzy w lipcu w X-Men…
2 kwietnia 2022in „Comiclist”

X-Men Longshot jest teraz pełen Extrasmarvel, z przyjemnością ujawnia, że ​​X-Men: Longshot Premiere HC, z Superstars Ann Noceni, a także Art Adams, pojawi się teraz z dodatkami bez dodatkowych opłat! Zebranie wybitnego Longshot #1-6, który przedstawił świat bohatera, w przeciwieństwie do żadnego innego rodzaju, odwiedzający mogą znaleźć to, co zrobił Longshot przed…
7 lipca 2008 r. „Komiksy”

Leave a Reply

Your email address will not be published.